Trwa ładowanie...

Zwierzak z ręcznika siedział na sedesie. Zdjęcie hitem sieci

Łabędzie ukręcone z ręczników są przereklamowane. Mike i Enda wrzucili na swoje konto na Twitterze zdjęcie ręcznika, który ich członkowie rodziny zastali w pokoju. W skrócie - zwierzaka przyłapali na kibelku.
Share
Zwierzęta z ręczników to tradycja niektórych hoteli
Zwierzęta z ręczników to tradycja niektórych hoteliŹródło: iStock.com, Fot: Maryviolet
d2a4pmu

Ślimaki, słonie czy łabędzie ukręcone z ręczników to już hotelowa tradycja. Nikogo nie dziwi, gdy wraca do pokoju i widzi takiego stworka na łóżku.

Mike i Enda prowadzą konto na Twitterze, na którym udostępnili zdjęcie członków swojej rodziny. Ci podczas turystycznego rejsu zastali w pokoju osobliwego zwierzaka ukręconego z ręcznika.

"Moja siostra na wakacjach z dziećmi zastała kilka ślicznych ręcznikowych zwierząt pozostawionych na łóżku. Ale właśnie wróciła do tego" - napisali na Twitterze i wstawili zdjęcie.

d2a4pmu

Jak widać, stworek siedział na sedesie, a w rękach trzymał ulotkę z programem rejsu. Trzeba przyznać, że personel pokładowy miał ogromną fantazję.

Internauci oszaleli na punkcie tej fotki, a post polubiło już ponad 160 tys. osób. Niektórzy zaczęli wstawiać zdjęcia ręcznikowych zwierzaków ze swoich wyjazdów. Niektóre wyglądają naprawdę zabawnie.

Pokazują kraby, misie koala, małpy, krokodyle czy torty weselne. Niektóre są tak kreatywne, że ciężko sobie wyobrazić, jak długo powstawały.

Ale są też takie, po których internauci przyznają, że mieli koszmary.

Masz zdjęcie nietypowo ukręconych ręczników w hotelu, a może inne ciekawe fotografie z podróży? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jedyny taki apartament

d2a4pmu

Podziel się opinią

Share
d2a4pmu
d2a4pmu