Trwa ładowanie...
d1enuk3

Chińskie piosenkarki w Zakopanem. Zmagały się z ośnieżonymi górami

Tatry czeka ciekawa promocja. Słynna w Chinach grupa artystyczna Rocket Girls 101 przyjechała do Zakopanego. Celem podróży dziewczyn było wzięcie udziału w odcinku popularnego w Państwie Środka reality show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krupówki w Zakopanem
Krupówki w Zakopanem (Wikimedia Commons CC BY-SA)
d1enuk3

Takiej atrakcji turystycznej jeszcze nie było w popularnym polskim mieście. Do Zakopanego przyjechało ponad 140 osób z chińskiej telewizji. Celem podróży było nakręcenie odcinka z udziałem dziewczęcej grupy Rocket Girls 101.

Chiński program rozrywkowy "Nieustraszone dwudziestolatki" kręcony był w trudnych warunkach. 11 artystek zespołu Rocket Girls 101 musiało zmierzyć się najpierw z pustynią na Bliskim Wschodzie, a potem z ośnieżonymi Tatrami. Chińskie piosenkarki musiały odbyć wędrówkę w górach. Część zdjęć nakręcono m.in. nad Morskim Okiem.

Wojciech Cendrowski, rzecznik Polskiej Organizacji Turystycznej, przekazał mediom, że "górska przygoda zespołu muzycznego z Chin zakończyła się w Zakopanem, gdzie uczestniczki świętowały wspólny sukces w tradycyjnej góralskiej gospodzie". Wyjaśnił również, że "Nieustraszone dwudziestolatki" to program rozrywkowy wyprodukowany przez Tencent Video – jedną z najważniejszych platform zakupowych w Chinach i serwis streamingowy, pod kierownictwem znanego reżysera Xie Dikui.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Okazuje się, że w ostatnich latach zanotowano największy wzrost Chińczyków wśród przyjazdów turystów zagranicznych. "Wpływ na te wyniki mają nie tylko bezpośrednie połączenia lotnicze, lecz także tego typu akcje promocyjne. To, że artystki przyjechały właśnie do Polski a nie do innego państwa, zawdzięczamy współpracy Zagranicznego Ośrodka POT w Pekinie, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, ambasady RP w Pekinie i Lokalnej Organizacji Turystycznej 'Made in Zakopane'" - czytamy w komunikacie.

   Twitter
(Twitter)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1enuk3

Zobacz też: Tak mieszka Kamil Stoch. Jego dom w górach wygląda jak z bajki

d1enuk3

Podziel się opinią

Share
d1enuk3
d1enuk3