Trwa ładowanie...
ycipk-3ctf6f

Najpiękniejsze zdjęcia Tatr, jakie widzieliśmy. Idealny krajobraz

Tatry fotografowano już chyba z każdej możliwej strony. Każdego dnia media społecznościowe zalewane są fotografiami turystów, zachwyconych tym pasmem górskim. Jednak zdjęcia wykonane przez Słowaka, Vladimíra Janečka, po prostu powaliły nas na kolana. Są idealne!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżyc za szczytami wyglądał doskonale
Księżyc za szczytami wyglądał doskonale (Facebook.com)
ycipk-3ctf6f

Fotografie powstały już w 2018 r. Vladimír Janeček podzielił się nimi na Facebooku, gdzie w mgnieniu oka udostępniło je kilkaset osób. Nic dziwnego, bo zdjęcia Tatr o poranku, na których ogromny księżyc chowa się za szczytami naprawdę robią wrażenie. Petarda, piękne, ideał, zjawiskowe - to tylko niektóre słowa, jakich internauci użyli w swoich komentarzach. Niektórzy nawet twierdzą, że są zbyt doskonałe, by być prawdziwe. W komentarzach zarzucają fotografowi mistyfikację i przesadzoną obróbkę techniczną. Wszystko przez ogromną pełnię księżyca, która wygląda wręcz nienaturalnie.

Tatry wysokie w tym momencie obsypane są grubą warstwą śniegu, jednak na zdjęciach Słowaka do złudzenia przypominają piaszczyste wydmy. Wszystko jest zasługą bajkowego wschodu słońca padającego na zbocza gór.

ycipk-3ctf6f

My nie możemy oderwać od nich wzroku. Słowacka strona Tatr wygląda przepięknie, jednak po naszej stronie granicy jest równie spektakularnie.

Zobacz też: Sylwester i święta w Zakopanem. Tak zachowują się niesforni turyści

ycipk-3ctf6f
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ctf6f

ycipk-3ctf6f
ycipk-3ctf6f