Trwa ładowanie...

Okazja dnia. Grecja objazdowa za mniej niż 1600 zł

Przeszukaliśmy aktualne oferty i wiemy, gdzie po wakacyjnym boomie wypoczniesz w doskonałej cenie. Za 8 dni urlopu w Grecji zapłacisz od 1518 zł. To świetna okazja!

Okazja dnia. Grecja objazdowa za mniej niż 1600 złŹródło: Shutterstock.com, fot: Nataliya Nazarov
d9j7btx
d9j7btx

Saloniki, Meteora, Ateny, Mykeny, Nafplion, Epidauros, Delfy, Vergina - wszystkie te niezwykłe miejsca znajdą się na trasie wycieczki, która mierzy ponad 1200 km.To znakomity program dla tych, którzy wybierają się do Grecji po raz pierwszy, a także dla tych, którzy zapragnęli przeżyć grecką przygodę po raz kolejny.

Oferta dostępna jest z wyjazdem z 21 polskich miast, m.in. Częstochowy, Leszna, Suwałk, Rzeszowa, Wrocławia czy Warszawy. Wycieczka w październiku br. kosztuje 1518 zł, a w cenie zawarte są przejazdy, noclegi, śniadania, opieka pilota i ubezpieczenie.

Na trasie znajdują się najważniejsze atrakcje turystyczne Grecji kontynentalnej: zwiedzanie Aten z Akropolem - symbolem Grecji, zawieszony między niebem a ziemią mistyczny zespół klasztorów w Meteorach (na zdjęciu poniżej), a także słynna wyrocznia delficka.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Warto wybrać się także na fakultatywną kolację w Atenach, podczas której nie tylko można rozsmakować się w greckiej kuchni, ale także posłuchać muzyki rodem z "Greka Zorby".

Zobacz też: Grecka wyspa przyciąga jak magnes.

d9j7btx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9j7btx