Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Okazja dnia. Grecja objazdowa za mniej niż 1600 zł

Przeszukaliśmy aktualne oferty i wiemy, gdzie po wakacyjnym boomie wypoczniesz w doskonałej cenie. Za 8 dni urlopu w Grecji zapłacisz od 1518 zł. To świetna okazja!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ateny to punkt obowiązkowy na trasie zwiedzania
Ateny to punkt obowiązkowy na trasie zwiedzania (Shutterstock.com, Fot: Nataliya Nazarov)

Saloniki, Meteora, Ateny, Mykeny, Nafplion, Epidauros, Delfy, Vergina - wszystkie te niezwykłe miejsca znajdą się na trasie wycieczki, która mierzy ponad 1200 km.To znakomity program dla tych, którzy wybierają się do Grecji po raz pierwszy, a także dla tych, którzy zapragnęli przeżyć grecką przygodę po raz kolejny.

Oferta dostępna jest z wyjazdem z 21 polskich miast, m.in. Częstochowy, Leszna, Suwałk, Rzeszowa, Wrocławia czy Warszawy. Wycieczka w październiku br. kosztuje 1518 zł, a w cenie zawarte są przejazdy, noclegi, śniadania, opieka pilota i ubezpieczenie.

Na trasie znajdują się najważniejsze atrakcje turystyczne Grecji kontynentalnej: zwiedzanie Aten z Akropolem - symbolem Grecji, zawieszony między niebem a ziemią mistyczny zespół klasztorów w Meteorach (na zdjęciu poniżej), a także słynna wyrocznia delficka.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Warto wybrać się także na fakultatywną kolację w Atenach, podczas której nie tylko można rozsmakować się w greckiej kuchni, ale także posłuchać muzyki rodem z "Greka Zorby".

Zobacz też: Grecka wyspa przyciąga jak magnes.

Podziel się opinią

Share
Slot