Pendolino na złym torze. Miał jechać do Gliwic, ruszył w stronę Sochaczewa
Podczas remontu stacji Warszawa Zachodnia w zeszłym roku kilkukrotnie dochodziło do zamieszania i wjeżdżania pociągów na złe tory. W tym roku sytuacja się jednak uspokoiła. Zdarzenie z 30 września pokazuje, że nie całkowicie. Pociąg Pendolino wjechał znów na zły tor.