Koniec narzekania na słaby internet w pociągach. Wzmacniacze w ponad 500 wagonach
Każdy, kto jechał kiedykolwiek pociągiem PKP Intercity, wie, że dostęp do sieci komórkowej i transmisji danych bywa w trakcie jazdy niemożliwy. Ta sytuacja ma się zmienić. Spółka ogłosiła, że zainstaluje tzw. wzmacniacze sieci w kilkuset wagonach.