Trwa ładowanie...
d3mmhwv

Port lotniczy Genua (GOA) – transfer do miasta

Port lotniczy Genua (GOA) jest największy w regionie. Leży kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta, o 140 kilometrów od Mediolanu i około 170 kilometrów od Turynu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Płyta portu lotniczego Genua
Płyta portu lotniczego Genua (Facebook.com)
d3mmhwv

Port lotniczy Genua (GOA) – z lotniska do centrum taksówką

Postój taksówek na terenie portu lotniczego Genua (GOA) imienia Krzysztofa Kolumba znajdziemy standardowo tuż po wyjściu z jedynego terminalu - z hali przylotów. Pojazd można wcześniej zamówić pod numerem telefonu 39 010 5966 lub wysyłając wiadomość. Trasa z lotniska w Genui do centrum miasta (przykładowo na jedną ze stacji kolejowych - Principe lub Brignole) wynosi około 9 kilometrów autostradą Dei Fiori (A10). Za kurs dla co najmniej 3 osób na tej trasie zapłacimy od 29,5 zł do 34 zł od osoby.

Port lotniczy Genua (GOA) – z lotniska do centrum autobusem

Przejazdy na trasie port lotniczy Genua do centrum miasta (stacje kolejowe Principe oraz Brignole) oferuje przewoźnik VOLABUS. Autobusy podstawiane są codziennie, przez cały tydzień, co godzinę od świtu prawie do północy (na ogół 5.20 – 23.30). Przejazd do centrum Genui trwa 20-30 minut, zależnie od sytuacji na drogach, a bilety kupuje się na lotnisku lub u kierowcy w pojeździe za 17 złotych. Busy mieszczą również duże walizki rejestrowane, które przewozi się bez dodatkowej opłaty.

d3mmhwv

Port lotniczy Genua (GOA) – podróż pociągiem

Po dotarciu z portu lotniczego Genua do centrum Genui, głównego miasta Ligurii, autobusem lotniskowym VOLABUS wystarczy wsiąść w jeden z pociągów na stacji kolejowej. Bilety można nabyć w hali przylotów terminala. Przykładowo bilety uprawniające do poruszania się po administracyjnym terenie miasta Genua zarówno autobusem, jak i pociągiem kosztują jedynie kilka euro.

d3mmhwv

Podziel się opinią

Share
d3mmhwv
d3mmhwv