Trwa ładowanie...
d33qt7a

Praca marzeń. Emirates znów rekrutuje w Polsce

Emirates, jedna z największych na świecie linii lotniczych, poszukuje kandydatów z Polski, którzy dołączą do jej międzynarodowej załogi. Dubajski przewoźnik zaprasza na spotkania rekrutacyjne do Warszawy i Krakowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dubajski przewoźnik lata obecnie do 161 kierunków w 86 krajach na 6 kontynentach
Dubajski przewoźnik lata obecnie do 161 kierunków w 86 krajach na 6 kontynentach (Shutterstock.com)
d33qt7a

Istnieje kilka kryteriów, które muszą być spełnione, aby być branym pod uwagę w procesie rekrutacji. Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wykształcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.

Tyle wystarczy, by próbować znaleźć zatrudnienie w jednej z największych i najbardziej luksusowych linii lotniczych świata - Emirates. Przewoźnik szuka w Polsce osób, które dołączyłyby do międzynarodowej załogi. Linia lotnicza stawia na rozwój, w związku z czym potrzebuje więcej pracowników do obsługi nowych tras i maszyn.

Pierwsze spotkania rekrutacyjne odbyły się już we wrześniu w kilku polskich miastach, ale firma zorganizowała kolejne. Najbliższe odbędzie się 27 października w krakowskim Radisson Blu Hotel, drugie 30 października w stołecznym hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Chętni muszą się zjawić na miejscu już o godz. 8 rano i liczyć z koniecznością wykonania kilku testów, m.in. językowych.

d33qt7a
Shutterstock.com
Podziel się

Członkowie personelu pokładowego otrzymują pełny pakiet pracowniczy, na który składa się wiele dodatkowych świadczeń, takich jak wynagrodzenie wolne od podatku, zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, darmowy dojazd do/z pracy, opiekę lekarską i stomatologiczną oraz ekskluzywne zniżki w centrach handlowych i punktach rekreacyjnych w Dubaju. Przysługują im również ulgi na bilety dla rodzin i przyjaciół.

Na stronie przewoźnika można znaleźć informację, że miesięczna pensja wynosi średnio 9500 AED, czyli 9656 zł.

d33qt7a

Dubajski przewoźnik lata obecnie do 161 kierunków w 86 krajach na 6 kontynentach i oferuje nowoczesną flotę liczącą 270 szerokokadłubowych samolotów. Linia jest największym na świecie operatorem Boeingów 777 i Airbusów A380. Emirates oferuje swoim pracownikom doskonałą możliwość rozwoju kariery, dodatkowe programy szkoleniowe i pracę w wielokulturowym środowisku, gdyż zespoły personelu pokładowego tworzą ludzie ponad 135 narodowości, wśród których pracuje ponad 600 Polaków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: #dziejesienazywo: Polka jest stewardessą w arabskich liniach

d33qt7a

Podziel się opinią

Share

d33qt7a

d33qt7a
d33qt7a