Trwa ładowanie...
ycipk-17ek7j

Przerażające wideo. Kobieta weszła na wybieg lwa w zoo w Bronksie

Turystka, odwiedzająca zoo w Nowym Jorku, dopuściła się skrajnie niebezpiecznego zachowania. Weszła do zagrody drapieżnika i zaczęła z niego drwić. Odwiedzający początkowo myśleli, że kobieta jest częścią wystawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lew był zdezorientowany obecnością kobiety na wybiegu
Lew był zdezorientowany obecnością kobiety na wybiegu (Shutterstock.com)
ycipk-17ek7j

Na wideo widać, jak kobieta, stojąc zaledwie kilka metrów od lwa, macha do niego lekceważąco, po czym zaczyna tańczyć. Zwierzę było kompletnie zdezorientowane sytuacją, a turystka, krzycząca do niego "hej!", najwyraźniej zupełnie nieświadoma zagrożenia.

Hernán Reynoso, który nakręcił wideo, przed opublikowaniem go na Instagramie, powiedział w rozmowie z nowojorskim "NBC4”, że na początku wydawało mu się, że ta dziwna scena była jedynie elementem wystawy.

ycipk-17ek7j

- Ale kiedy zobaczyłem, że to wszystko działo się naprawdę, nie mogłem w to uwierzyć – mówił Reynoso – ona po prostu tam była i tańczyła – dodał.

Rzecznik Bronx Zoo potwierdził, że obsługa otrzymała zgłoszenie o osobie, która przekroczyła barierę bezpieczeństwa dla odwiedzających na wybiegu lwów afrykańskich w zoo.

"Ta akcja była poważnym naruszeniem i bezprawnym wkroczeniem na teren wybiegu, które mogło doprowadzić do poważnych obrażeń, a nawet śmierci – napisał w oświadczeniu rzecznik ogrodu zoologicznego – Istnieją bariery i zasady mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno odwiedzającym, personelowi, jak i zwierzętom. Prowadzimy politykę zerowej tolerancji dla tego typu nadużyć" – skomentował rzecznik.

ycipk-17ek7j

Jak dotąd nie wiadomo, jakie kroki podjęto w celu wyciągnięcia konsekwencji wobec kobiety, która naruszyła zasady bezpieczeństwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Głupota ludzi w ZOO nie zna granic. „Głaszczą zwierzęta, dają im puszki do jedzenia”

ycipk-17ek7j

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-17ek7j

ycipk-17ek7j
ycipk-17ek7j