Trwa ładowanie...

Przerażające wideo. Kobieta weszła na wybieg lwa w zoo w Bronksie

Turystka, odwiedzająca zoo w Nowym Jorku, dopuściła się skrajnie niebezpiecznego zachowania. Weszła do zagrody drapieżnika i zaczęła z niego drwić. Odwiedzający początkowo myśleli, że kobieta jest częścią wystawy.

Share
Przerażające wideo. Kobieta weszła na wybieg lwa w zoo w Bronksie
Źródło: Shutterstock.com
d4aanwk

Na wideo widać, jak kobieta, stojąc zaledwie kilka metrów od lwa, macha do niego lekceważąco, po czym zaczyna tańczyć. Zwierzę było kompletnie zdezorientowane sytuacją, a turystka, krzycząca do niego "hej!", najwyraźniej zupełnie nieświadoma zagrożenia.

Hernán Reynoso, który nakręcił wideo, przed opublikowaniem go na Instagramie, powiedział w rozmowie z nowojorskim "NBC4”, że na początku wydawało mu się, że ta dziwna scena była jedynie elementem wystawy.

d4aanwk

- Ale kiedy zobaczyłem, że to wszystko działo się naprawdę, nie mogłem w to uwierzyć – mówił Reynoso – ona po prostu tam była i tańczyła – dodał.

Rzecznik Bronx Zoo potwierdził, że obsługa otrzymała zgłoszenie o osobie, która przekroczyła barierę bezpieczeństwa dla odwiedzających na wybiegu lwów afrykańskich w zoo.

"Ta akcja była poważnym naruszeniem i bezprawnym wkroczeniem na teren wybiegu, które mogło doprowadzić do poważnych obrażeń, a nawet śmierci – napisał w oświadczeniu rzecznik ogrodu zoologicznego – Istnieją bariery i zasady mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno odwiedzającym, personelowi, jak i zwierzętom. Prowadzimy politykę zerowej tolerancji dla tego typu nadużyć" – skomentował rzecznik.

d4aanwk

Jak dotąd nie wiadomo, jakie kroki podjęto w celu wyciągnięcia konsekwencji wobec kobiety, która naruszyła zasady bezpieczeństwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Głupota ludzi w ZOO nie zna granic. „Głaszczą zwierzęta, dają im puszki do jedzenia”

d4aanwk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aanwk
d4aanwk