Trwa ładowanie...

Rok w podróży za darmo. Airbnb zapłaci 12 osobom za życie w stylu nomadów

Firma zajmująca się wynajmem domów ogłosiła nowy program o nazwie "Live Anywhere on Airbnb". W ramach projektu kilkanaście osób będzie mogło mieszkać w obiektach firmy za darmo przez rok. W zamian mają podzielić się doświadczeniami, by zachęcić klientów do wynajmów długoterminowych.

Share
Uczestnicy programu będą mogli sami wybrać miejsca, które chcą odwiedzić
Uczestnicy programu będą mogli sami wybrać miejsca, które chcą odwiedzićŹródło: 123RF
d3qnxbx

Program Airbnb ma się oficjalnie rozpocząć w lipcu, a wybrani do niego szczęśliwcy spędzą łącznie 10 miesięcy w podróży. Będą mogli zabrać ze sobą trzech towarzyszy. Na pierwsze pięć miesięcy swojej wyprawy uczestnicy otrzymają od 12 do 24 tys. dol.(ok. 44 - 87 tys. zł) w zależności od tego, z iloma osobami będą podróżować.

Nawet 12 tys. dol. na transport

Jeśli zdecydują się zostać w programie, otrzymają kolejną porcję kasy na podróże przez kolejnych 5 miesięcy. Uczestnicy dostaną również stypendium na transport w wysokości do 12 tys. dol. (ok. 44 tys. zł).

Osoby biorące udział w programie będą mogły podróżować w dowolne miejsce na świecie, w zależności od lokalnych ograniczeń związanych z COVID-19. Celem programu jest nie tylko podróżowanie z Airbnb, ale i pokazanie jak może wyglądać nasze życie w podróży.

d3qnxbx

Uczestnicy muszą przejść selekcję

Uczestnicy będą zachęcani do zaprojektowania własnego planu podróży oraz wybrania własnych lokalizacji i długości czasu pobytu. Zgłoszenia do programu przyjmowane są od środy, 9 do 30 czerwca. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie będą musiały przejść proces selekcji.

Więcej informacji na airbnb.com

Źródło: "Travel+Leisure"

Wakacje 2021. Grecja jest głodna turystów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3qnxbx

Podziel się opinią

Share
d3qnxbx
d3qnxbx