ycipk-11eydi

Tak wygląda plaża po imprezie. Zostawiono na niej tony śmieci

Paskudny "syf" zostawiony na plaży na Florydzie po imprezie Floatopia Party. Mieszkańcy są zdruzgotani stanem okolicy. W Dzień Pamięci obudzili się otoczeni przez 9 ton śmieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z plaży zebrano ponad 9 ton śmieci
Z plaży zebrano ponad 9 ton śmieci (Facebook.com/ Floatopia Party)
ycipk-11eydi

Imprezowicze uczestniczący w Floatopii spędzili dzień pijąc i tańcząc w Virginia Beach Surf. A potem zostawili po sobie mnóstwo śmieci. W normalny weekend pracownicy robót publicznych zbierają w tamtym rejonie ok. tony odpadów. W ubiegły weekend zebrali prawie 10 razy więcej.

Rzecznik prasowy Virginia Beach, Drew Lankford w rozmowie z CNN powiedział, że impreza nie była sponsorowana ani sankcjonowana przez miasto. Rozprzestrzeniła się na Facebooku. CNN próbowało skontaktować się z jednym z organizatorów tego wydarzenia, ale nie otrzymało odpowiedzi.

ycipk-11eydi

Lankford twierdzi, że nie ma nic przeciwko imprezom na plaży. Dodaje nawet, że wiedział o wydarzeniu, ale nie spodziewał się, że uczestnicy pozostawią po sobie taki bałagan. Jest to publiczna plaża i powinni byli po sobie posprzątać. Lokalna społeczność ma się spotkać w tym tygodniu, aby przedyskutować sprawę śmieci pozostawionych po imprezie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Projekt plaża - mężczyzna idealny

ycipk-11eydi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-11eydi

ycipk-11eydi
ycipk-11eydi