Trwa ładowanie...

TOP 5 desek SUP w sezonie 2023!

Aktywność wodna to super sposób na spędzenie wolnego czasu w okresie letnim. Deski SUP biją rekordy popularności nad polskimi jeziorami! Nic dziwnego! Kto raz spróbuje, już nie będzie chciał zejść z deski. Wybraliśmy pięć świetnych modeli SUP, które możesz kupić w dobrej cenie. Koniecznie sprawdź!

Materiał sponsorowany przez Media Expert
 Źródło: materiały partnera
d491eaa
d491eaa
Advertisement

3-metrowa deska SUP ENERO

To świetna deska dla początkujących, ale nie tylko! Prezentowany model ma długość 300 centymetrów. Grubość nadmuchanej deski mierzy 15 cm. Maksymalnie obciążenie SUP to 135 kilogramów. Konstrukcja deski jest bardzo trwała i przemyślana. Na przodzie umieszczono praktyczny bagażnik, który pozwala przechować małą, wodoodporną torbę podczas pływania. Do deski można zamontować krzesełko, które nie znajduje się w zestawie. Waga SUP to 7 kilogramów. W zestawie znajduje się płetwa, która należy umieścić pod deską, w specjalnie przewidzianym miejscu. Ma to ogromny wpływ na stabilność podczas pływania.

Deska SUP dla nowicjuszy i w dobrej cenie: << sprawdź! >>

Źródło: materiały partnera

Deska z wiosłem, torbą i pompką w zestawie

Spójrz tylko na ten zestaw. Prezentowana deska SUP Enero ma długość 300 centymetrów i 76 centymetrów szerokości. To dobry model dla początkujących i nie tylko. Po napompowaniu, deska jest sztywna i ma grubość 15 centymetrów. Maksymalne obciążenie wynosi 135 kilogramów. Jest to więc naprawdę sporo! Deska waży 7,4 kilograma. Możesz ją wygodnie przenosić w torbie, którą będziesz nosił na plecach. W zestawie znajduje się pompka nożna, płetwa, zestaw naprawczy i wiosło. Deskę z akcesoriami kupisz w naprawdę dobrej cenie. Za całość zapłacisz zaledwie 1200 złotych!

d491eaa

Niedrogi zestaw dla początkujących: << sprawdź! >>

Źródło: materiały partnera

Doskonale zaprojektowana deska SUP Bestway Panorama

To bardzo wyporna i trwała deska. Długość 340 centymetrów sprawia, że na tym modelu można bardzo komfortowo pływać także w innej pozycji, aniżeli stojąc. Motyw graficzny jest bardzo efektowny. W zestawie z deską SUP znajduje się torba transportowa, pompka nożna, paska na kostkę i wiosło. Maksymalne obciążenie użytkownika to aż 150 kilogramów. Deska posiada schowek na drobne przedmioty. Dolna płetwa stabilizująca zapewnia bezpieczną i stabilną zabawę. Model jest doskonałym rozwiązaniem wakacyjnym. Zajmuje niewiele miejsca w bagażniku, a waga zestawu pozwala przenosić całość w plecaku.

Praktyczna deska SUP ze schowkiem: << sprawdź! >>

Źródło: materiały partnera

Niedroga, świetna deska SUP Bestway Aqua Glider

Prezentowana deska ma długość 320 centymetrów. Przód SUP jest mocno zaostrzony. Na dwóch końcach deski umieszczono niewielki bagażnik na niewielkie przedmioty – np. wodoodporna torbę, w której schowasz telefon lub portfel. W zestawie znajduje się deska, wiosło, pompka nożna, opaska na kostkę i wygodny plecak transportowy. Materiał drop stitch po wewnętrznej stronie sprawia, że model jest niezwykle sztywny i trwały. Jednocześnie deska jest lekka, przenośna i łatwa do przechowywania. Materiał powierzchni jest odporny na żywioły i przebicie, zapewniając przyjemny dzień podczas odkrywania wody. Deska kosztuje niewiele, bo niespełna 1200 złotych.

d491eaa

Doskonała deska dla kobiet: << sprawdź ją! >>

Źródło: materiały partnera

Designerska deska SUP Enero Neptun Wooden

Ta deska wygląda po prostu świetnie! Drewniany motyw i postać Zeusa nadrukowana na ciemniejszych elementach sprawia, że SUP rzuca się w oczy plażowiczom. W zestawie z 320-centymetrową deską sprzedawany jest plecak, pompka nożna i wiosło. Maksymalne obciążenie tego modelu to aż 145 kilogramów. Trzy płetwy, w tym jedna większa, wkładana, zapewniają bardzo dobrą stabilność. Deskę wykonano z materiałów odpornych na przebicie, promieniowanie UV oraz na złe warunki wodne. Konstrukcja jest wyposażona w specjalne uchwyty do zamontowania krzesła i mocne gumy do przechowywania np. plecaka. Deskę możesz kupić za około 1500 złotych. To wydatek, który warto ponieść, aby zapewnić sobie doskonałą zabawę w sezonie letnim. Sama deska waży około 8 kilogramów. Cały zestaw umieszczony z plecaku to nieco więcej, bo 12,8 kilograma. Torba pozwala komfortowo przenosić komplet z parkingu na plażę.

d491eaa

Designerska deska SUP: << sprawdź szczegóły! >>

Źródło: materiały partnera
Materiał sponsorowany przez Media Expert
d491eaa
d491eaa
Advertisement