ycipk-3oa3z3

Upokorzono pasażerkę. Kazano jej trzymać brudną pieluchę pod fotelem

Pasażerka linii lotniczej Jetstar podzieliła się swoim nieprzyjemnym doświadczeniem. Personel pokładowy nakazał jej, aby do czasu zakończenia lotu trzymała brudną pieluszkę swojego dziecka pod fotelem. Po wszystkim przeprosił ją sam pilot samolotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Incydent sprawił, że kobieta czuła się upokorzona
Incydent sprawił, że kobieta czuła się upokorzona (Shutterstock.com)
ycipk-3oa3z3

Pasażerka Komal Shah podczas lotu z Auckland do Palmestron North przewijała w łazience samolotu swoje 17-miesięczne dziecko. W toalecie nie było kosza na śmieci, więc kobieta umieściła brudną pieluszkę w rogu pomieszczenia.

Jednak, jak podaje "Nzherald", gdy wróciła na miejsce została okrzyczana przez stewardesę, która zwróciła jej uwagę za zmianę pampersa w toalecie i zażądała, by kobieta na czas lotu trzymała śmierdzącą pieluchę pod swoim siedzeniem.

ycipk-3oa3z3

Shah wyjaśniła członkini personelu, że nie ma kontroli na fizjologią syna i nie chce uprzykrzać podróży pozostałym pasażerom, przetrzymując na pokładzie śmierdzący przedmiot. Odmówiła zatem wykonania "rozkazu" stewardesy i zwróciła jej uwagę, że ta upokorzyła ją przed wszystkimi podróżnymi.

- Widziałam na sobie oczy wszystkich ludzi i było mi naprawdę przykro - mówiła Shah w rozmowie z mediami. Po wylądowaniu skonsternowaną kobietę przeprosił sam pilot, który skrytykował zachowanie personelu i wyjaśnił, że podczas lotu każdy ma prawo zmienić dziecku pieluchę, a w toaletach obligatoryjnie powinny znajdować się kosze na śmieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3oa3z3

Zobacz też: Wyjrzeli przez okno samolotu. Na pokładzie wybuchła panika

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3oa3z3

ycipk-3oa3z3
ycipk-3oa3z3