Trwa ładowanie...

Wibracje na wakacje. Czyli zdrowie, rozwój i ekologia

W naturze i z dala od miejskiego zgiełku - w takich okolicznościach odbywa się Festiwal Wibracje, który promuje dobrostan psychofizyczny. Wydarza się raz do roku i potrafi naładować baterie na długi czas. Brzmi jak pomysł na urlop po długich miesiącach lockdownu.

W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 21-25 lipca W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 21-25 lipca Źródło: Festiwal Wibracje
d2yx0tl
d2yx0tl

Festiwal Wibracje to jedno z tych wydarzeń, które łączy w sobie cykl targów i konferencji z lekką wakacyjną atmosferą. W tegorocznym programie bierze udział 100 prelegentów i artystów, a celem wykładów i warsztatów jest promowanie dobrostanu psychofizycznego.

Za dnia odbywać się będą warsztaty medytacji, jogi czy hipnozy, wykłady dotyczące ziołolecznictwa, ekologii oraz zero waste i neurodydaktyki. Nocą zaś na uczestników festiwalu czekają koncerty (m.in. Leszek Możdżer oraz duet Gooral i Paprodziad).

 Festiwal Wibracje
Źródło: Festiwal Wibracje

Przestrzeń imprezy zorganizowano w formie stref, w których zaspokoić można potrzeby ciała i ducha. Nie zabraknie Strefy Ciała, gdzie czekają masaże, Alei Wystawców, Strefy Malucha czy Strefy Umysłu.

Pozytywne wibracje na wakacje

Sercem festiwalu są jednak jego uczestnicy. Wibracje to społeczność pasjonatów życia, która charakteryzuje się szczególnym poziomem świadomości. To miejsce dla osób otwartych, ciepłych i życzliwych, które wspólnie tworzą atmosferę tego wydarzenia.

Festiwal co roku stara się być maksymalnie "zielonym wydarzeniem". Jego organizatorzy zachęcają zatem do tego, by zabrać ze sobą swoje sztućce, nie drukować biletu, segregować śmieci i wziąć udział w akcji Take!Cup - czyli skorzystać z kubka kaucyjnego.

d2yx0tl

Więcej informacji na temat festiwali na profilu Festiwal Wibracje na Facebooku.

40 minut stania po lody. "Zakaz handlu pomaga"

d2yx0tl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yx0tl