Trwa ładowanie...
d4fxirs

Z Wrocławia do Reykjavíku - nowe połączenie od maja

Wizz Air ogłosił uruchomienie nowej trasy z Wrocławia do niezwykle popularnej, turystycznej destynacji – Reykjavíku. Najnowsze połączenie będzie działać od 31 maja br., a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Bilety na nowe połączenie są dostępne już w sprzedaży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z Wrocławia do Reykjavíku - nowe połączenie od maja
(Shutterstock.com, Fot: Philip Bird LRPS CPAGB)
d4fxirs

Nowa trasa liczy blisko 2700 km. Samolot z Wrocławia będzie ja pokonywał w środy i niedziele.Islandia to ze względu na przyrodę miejsce niezwykle atrakcyjne, o każdej porze roku, a na dodatek wciąż jeszcze nieodkryte. Bardzo ciekawym miastem jest też sam Reykjavík. Ten kierunek może być nowym hitem turystycznym, podobnie jak ogłoszone niedawno przez linie Wizz Air połączenie do Lwowa – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław.

Trasa do stolicy Islandii będzie jedną z najdłuższych z wrocławskiego lotniska – dalej jest tylko na Teneryfę. - Reykjavík to doskonałe miejsce na spędzenie aktywnego i jednocześnie relaksującego czasu w pięknej scenerii islandzkich krajobrazów. Jesteśmy przekonani, że nowa trasa z bazy we Wrocławiu szybko zyska popularność wśród naszych klientów. Bilety są dostępne już w sprzedaży w atrakcyjnych cenach od 129 zł - mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

    Shutterstock.com

Do stolicy Islandii można polecieć także z Gdańska, Katowic i Warszawy. Za bilet w jedną stronę zapłacimy od 119 zł. Czy warto? oczywiście! Reykjavík uznawany jest za jedną z najbardziej bezpiecznych i czystych stolic na świecie. Miasto zyskało popularność wśród turystów dzięki bogatemu wyborowi imprez kulturalnych. Znajduje się tu największa wystawa wielorybów oraz Perlan – ciekawa architektonicznie budowla, która zaopatruje miasto w wodę pobieraną bezpośrednio z gorących źródeł. Islandia oferuje szeroki wachlarz atrakcji turystycznych, takich jak: wodospady, lodowce, zorza polarna. Wszystkie zachwycają nawet najbardziej wymagających podróżników.

d4fxirs

Podziel się opinią

Share

d4fxirs

d4fxirs