Trwa ładowanie...
ycipk-18e3ch

Nowe połączenie do Uzbekistanu. Całkiem prawdopodobne

Czy Wizz Air poszerzy siatkę połączeń o Uzbekistan? Władze lokalne zabiegają o otwarcie nowej trasy. Jeśli tak się stanie, będziemy mogli zwiedzać, bogate w zabytki, Samarkandę czy Taszkient.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trwają negocjacje w sprawie uruchomienia nowych lotów do Uzbekistanu
Trwają negocjacje w sprawie uruchomienia nowych lotów do Uzbekistanu (Shutterstock.com)
ycipk-18e3ch

Lokalne media podały informacje, że władze lotniska oraz regionu Nawoi spotkały się kilka dni temu z prezesem Wizz Aira Jozsefem Varadim i rozmawiały na temat utworzenia nowej trasy. Loty byłyby realizowane z Budapesztu, ale nie do stolicy, czyli Taszkientu, ale do miejscowości Nawoi – położonej ok. 150 km na północny zachód od Samarkandy.

Warto dodać, że w tym rejonie Wizz Air lata z Budapesztu do Baku w Azerbejdżanie. Swą bazę operacyjną przewoźnik ma w Gruzji na lotnisku w Kutaisi.

Wielu turystów chciałoby się wybrać do Uzbekistanu. Kuszą rewelacyjne zabytki i zapach Orientu. Samarkanda, Chiwa, Buchara – miasta, które wywołują emocje, przyciągając podróżników. Problemem jest duża odległość i fakt, że ledwie kilka linii lotniczych ma połączenia z Taszkentem. Natomiast Uzbekistan jest piękny! Zachwycają zabytki i widoki (szczególnie wiosną, gdy jest zielono). To miejsce z bogatą historią i zajmującą kulturą oraz tradycją, którą widać na co dzień. Zachwyceni będą miłośnicy zielonej herbaty, baraniny i oryginalnych potraw.

ycipk-18e3ch

Źródło: www.fly4free.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Maluchem przez Afrykę

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-18e3ch

ycipk-18e3ch
ycipk-18e3ch