Trwa ładowanie...
d5z7hat

Niebezpieczny incydent na Hawajach. Kobieta ugryziona przez rekina

Kimberly Bishop była z mężem na wakacjach na Hawajach. Pływała na desce zaledwie kilka metrów od brzegu Big Island, największej wyspy w archipelagu Hawajów, gdy nagle poczuła, że "coś" ją ugryzło. Drapieżnik zostawił na jej udzie ogromną ranę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń
Kobieta na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń (Youtube.com)
d5z7hat

30 cm - tyle, jak podaje telewizja abc7, wynosiła długość szczęki rekina. – Woda była naprawdę czysta – mówi Kimberly w rozmowie z telewizją. – Nie widziałam niczego nadzwyczajnego. Nagle "coś" uderzyło mnie od tyłu, rzuciło mną i gwałtownie ugryzło w nogę – opowiada kobieta.

Zaraz po tym rekin odpuścił i prawdopodobnie odpłynął, a będący nieopodal turyści pomogli kobiecie wydostać się na brzeg.Turystka nie odniosła poważniejszych obrażeń, choć drapieżnik pozostawił na jej prawym udzie 30-centymetrowy ślad po swoich szczękach. Przez pewien czas plaże w tym rejonie były zamknięte.

d5z7hat

Hawaje są jednym z najbardziej zagrożonych przez rekiny regionów turystycznych. Miejsce to upodobały sobie szczególnie żarłacze tygrysie, które polują blisko brzegu, a ich wrodzona ciekawość i niepohamowany apetyt sprawiają, że pokuszą się właściwie na wszystko, co pływa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Zobacz też: Jak wygląda życie w restauracji „od kuchni”?

d5z7hat

Podziel się opinią

Share

d5z7hat

d5z7hat