Trwa ładowanie...

Wysyp nowych tras - sprawdź, gdzie polecisz z Polski

Dzieje się na polskim niebie. Nie ma tygodnia, żeby linie lotnicze nie ogłaszały nowych połączeń. Sprawdzamy, do jakich miast polecimy z Polski w najbliższym czasie i ile zapłacimy za najtańsze bilety.

Share
Wysyp nowych tras - sprawdź, gdzie polecisz z PolskiŹródło: Fotolia
d43mnig

LOT wystartował dzisiaj (5 czerwca) z połączeniem z Warszawy do Kaliningradu. Nowoczesne Bombardiery Q400 LOT-u będą wykonywały rejsy na tej trasie aż 6 razy w tygodniu (poza sobotami). Bilety dostepne od 349 zł.

Od 23 czerwca z Poznania, a od 4 sierpnia z Bydgoszczy będzie można polecieć do Lwowa. Połączenie obsłuży LOT, który będzie latał na Ukrainę dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i soboty (z Poznania) oraz poniedziałki i piątki (z Bydgoszczy). Bilety w promocyjnej cenie mają kosztować od ok. 205 zł.

Od 29 października z Bydgoszczy polecimy Ryanairem także na lotnisko Londyn Luton. Najtańsze bilety kosztują 149 zł.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Już 30 czerwca wyleci pierwszy samolot Wizzaira z Warszawy do Agadiru. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. To idealna okazja do spędzenia w tym niezwykłym miejscu nie tylko pełnego tygodnia urlopu, ale np. weekendu. To świetna wiadomość dla osób z mniejszym budżetem, które marzą o zobaczeniu Maroka. Ceny biletów rozpoczynają się od 129 zł w jedną stronę.

d43mnig

3 lipca wystartuje nowe bezpośrednie połączenie LOT-u z Krakowa do Chicago. Rejsy będą wykonywane raz w tygodniu – w poniedziałki, przez cały rok. Bilety kupimy za ok. 2000 zł.

Pierwszy samolot Swiss Airways z Wrocławia do Zurychu wystartuje 29 października. Rejsy na tej trasie będą realizowane w poniedziałek, środę i piątek. Ceny biletów na razie nie są znane, ale należy się spodziewać, że nie przekroczą kilkuset zł.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, fot: Roman

31 października Ryanair uruchomi połączenie Kraków – Lwów. Loty będą realizowane 3 razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i w soboty).

Wiadomo także, że w sezonie zimowym z Wrocławia Ryanair poleci na Sycylię, do Neapolu, Edynburga, Leeds Bradford, Oslo, Tel Awiwu, Brukseli i Gdańska. Z Warszawy, Poznania i Gdańska w sezonie zimowym polecimy także do Izraela. Ceny zaczynają się od 39 zł.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d43mnig

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43mnig
d43mnig