Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Oryginalny styl w najlepszym wydaniu

Czy tylko za pomocą ubrań można pokazać swoją osobowość i wyróżnić się z tłumu? This is me to walizka, dzięki której inni zobaczą, kim jesteś. Daje nieograniczone możliwości stworzenia niepowtarzalnego, wyrazistego wizerunku. Dzięki zastosowanej technologii możesz mieć walizkę z dowolnie wybranym frontem, odzwierciedlającym Ciebie – Twoje inspiracje, fantazje i pomysłowość.

Share
 Źródło: materiały partnera
d3pvlvz

Idealna na Twój wyjazd

Podróżujemy coraz częściej, coraz dalej, w grupach i samotnie. Docieramy do najdalszych zakątków świata. Na lotniskach i w hotelach spotykamy niezliczoną liczbę ludzi, tworząc masę podobnych do siebie podróżnych. Zaprojektowana przez Ciebie grafika na froncie walizki This is me z jednej strony spełni praktyczne funkcje jak łatwe znalezienie walizki na taśmie bagażowej, z drugiej wyróżni Cię spośród innych. Pozwól się zauważyć.

Źródło: materiały partnera

Dla dorosłych i dla dzieci

Personalizowane walizki This is me pozwolą Ci na pokazanie co lubisz, wyrażenie swojej osobowości. Przenieś grafikę na bagaż i ciesz się tym widokiem podczas każdej podróży. Dowolność wyboru frontu sprawi, że Twój bagaż będzie po prostu unikatowy.

d3pvlvz

To też idealna opcja dla dzieci, które mają swoich ulubionych bohaterów czy postacie i nie chcą się z nimi rozstawać nawet podczas najkrótszej podróży. Dopasowana indywidualnie walizka sprawdzi się również jako prezent. Jakość wykonania i personalizacja ucieszą nawet najbardziej wybrednych.

Jakość wykonania

Użyty w walizkach materiał oraz zastosowane zabezpieczenia przy zamkach spełniają wszystkie normy. Są przystosowane do samolotów, odporne na zarysowania i pęknięcia. Rączki walizek są stopniowane, a cztery obrotowe kółka, wykonane z wysokiej jakości kauczuku, zapewniają cichy transport.

Zrób to sam

Stworzenie swojej walizki jest niesamowicie proste. Na stronie i w aplikacji mobilnej dostępny jest konfigurator, w którym wybierasz grafikę z bazy lub wgrywasz własne zdjęcie z dysku. Dobierasz do tego kolory tyłu, suwaków, ustalasz wielkość i zamawiasz. Dostępne są rozmiary od walizki, która posłuży jako bagaż podręczny, przez średnią, aż do dużej, w którą spakujesz się na dwutygodniowe wakacje all inclusive. We wszystkim wybór należy do Ciebie, w końcu to Twoja walizka taka jak Ty.

Informacja prasowa
d3pvlvz
d3pvlvz
d3pvlvz