Trwa ładowanie...
Materiał powstał przy współpracy z Energylandia

Magiczne Noce w Energylandii – czas start!

Wakacje trwają, a to oznacza, że czas wyruszyć w drogę! Najlepiej do parku rozrywki Energylandia, który ponownie zaprasza na nocną zabawę na roller coasterach i najgorętszą imprezę roku – MAGIC NIGHT. Miliony świateł rozbłysną, a goście staną się uczestnikami zwariowanego Beach Party.

Share
Magiczne Noce w Energylandii - czas start!
Magiczne Noce w Energylandii - czas start! Źródło: materiały partnera
d2335l1

Energylandia to Park roller coasterów nr 1 w Europie. Znajdziemy tu aż kilkanaście zjeżdżalni oraz kolejek z wysokimi wzniesieniami, stromymi spadkami i gwałtownymi zakrętami. Każdy, kto pragnie przeżyć niezapomniany dreszczyk adrenaliny, koniecznie powinien odwiedzić to miejsce. A już niebawem emocji będzie znacznie więcej, bo rusza najgorętsza impreza roku – Magic Night. I to nie party na jeden raz! Zabawa odbywać się będzie cyklicznie, w każdą sobotę, aż do 21 sierpnia.

Ekstremalny taniec z ogniem

Na czas sobotniej imprezy do naszej dyspozycji zostanie oddany cały park, ze wszystkimi jego atrakcjami. Dzięki otwarciu Aqualantis zwiedzający mogą bawić się w aż 6 strefach, w których znajduje się 105 niezwykłych atrakcji. Jedną z największych bez wątpienia jest Double Launch Coaster Abyssus. To pokaźny roller coaster o wysokości aż 38 metrów, który rozpędza się do 100 km/h. Oczywiście przejażdżka nim to dopiero początek przygody.

Ekstremalny Taniec z Ogniem materiały partnera
Ekstremalny Taniec z Ogniem Źródło: materiały partnera

Podczas Magic Night czeka nas noc pełna wrażeń. Miliony świateł, które rozbłysną za sprawą iluminacji roller coasterów oraz karuzel. Nie zabraknie także niezapomnianych widowisk. Tego dnia zobaczymy serię wyjątkowych nocnych pokazów – wśród nich uwielbiane przez gości Energylandia Extreme, w którego czasie grupa kaskaderów zaprezentuje kadry "wyjęte" prosto z filmów akcji. Tym razem jednak odbędzie się to w połączeniu z… pokazem ognia. Równolegle z pokazem świateł i popisami kaskaderskimi obejrzymy prawdziwe FIRE SHOW, w którego trakcie profesjonalni artyści dosłownie będą igrać z ogniem.

d2335l1

Tropikalne party i parada świateł

Jak się okazuje, Energylandia to nie tylko park z mnóstwem wodnych zjeżdżalni i ekstremalnych kolejek górskich. W trakcie Magic Night goście staną się również uczestnikami najbardziej zwariowanej imprezy – BEACH PARTY. Tropikalny Water Park przywita odwiedzających tętniącą muzyką, tancerzami i idealnie odwzorowanymi plażowymi barami. Wodna strefa w każdą sobotę wakacji stanie się miejscem największej imprezy w całej Polsce. Na co komu Majorka czy Ibiza, skoro tu mamy wszystko? Od dyskotekowego klimatu po bary, restauracje i plażowe rozrywki.

Tropikalne party i parada świateł materiały partnera
Tropikalne party i parada świateł Źródło: materiały partnera

Co jeszcze nas czeka w Zatorze? Finałowym punktem Magic Night będzie LEDOWA PARADA, która przejdzie głównymi alejami Energylandii. Cały park zalśni blaskiem milionów świateł. Szykujcie smartfony do selfie, bo nie można tego przegapić!

Aż 3 godziny zabawy więcej!

Bramy Energylandii jak zawsze otwierają się o godz. 10.00 i zamykają o 20.00. Tym razem jednak wakacyjna sobotnia impreza potrwa do godz. 23.00, co oznacza, że goście otrzymują dodatkowe 3 godziny zabawy GRATIS! To właśnie dzięki temu na miejscu będziemy mogli korzystać nie tylko z atrakcji, ale także bawić się i tańczyć w rytmie energetycznej muzyki.

Aż 3 godziny zabawy więcej! materiały partnera
Aż 3 godziny zabawy więcej! Źródło: materiały partnera

Energylandia to jedyne takie miejsce w tej części Europy, gdzie można poczuć klimat wakacji na 200 proc. A to wszystko w ramach jednego biletu wstępu, który można kupić zarówno na oficjalnej stronie, jak i w kasach biletowych na miejscu. Jesteście gotowi na ekstremalną imprezę tego lata? Do zobaczenia!

Materiał powstał przy współpracy z Energylandia
d2335l1

Podziel się opinią

Share
d2335l1
d2335l1