Turyści wrócili na Kubę, a tam finansowa rewolucja. "Miało być łatwiej, a jest po kubańsku"
Z Kuby wróciły pierwsze grupy turystów. Kubańczycy bardzo przeżywają powrót turystyki, który dla tak wielu stanowił główne źródło dochodów. Pierwsze przyloty samolotów były witane przez delegatów z Ministerstwa Turystyki i transmitowane na żywo w telewizji – relacjonuje Agnieszka Niemczewska Reyes, współzałożycielka La Compañía Cubana - Towarzystwa Przyjaciół Kuby.
Marta Podleśna