Trwa ładowanie...
d4dn8fn

Złoty rower od Land Rovera

Myślałeś, że Land Rover stworzy złoty motocykl? Jeszcze nie teraz, z realizacją swoich marzeń musisz poczekać. Możesz za to powoli zastanawiać się nad zakupem złotego roweru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złoty rower od Land Rovera
(stuff/materiały prasowe)
d4dn8fn

Land Rover znany jest z produkcji samochodów, lecz firma stworzyła już kilka rowerów , ale żaden nich nie jest tak doskonały jak Nitride. Ramę pokryto w procesie PVD powłoką azotku tytanu, tego samego materiału, który znajdziesz na Zniczu Olimpijskim. Nie myśl jednak, że ten sprzęt zaprojektowano wyłącznie z myślą o zadufanych w sobie stylistach. Pomalowany na złoto rower może być zbyt krzykliwy dla niektórych rowerzystów, z czego zdają sobie sprawę projektanci od Land Rovera. Z tego powodu sprzęt dostępny jest też w stonowanym, szarym kolorze.

Pierwszy raz słyszysz o PVD? To technologia fizycznego osadzania z fazy gazowej, czyli mówiąc prostszym językiem – krystalizowanie pewnego materiału na innym. Dzięki wykorzystaniu PVD powłoka lakierowa jest odporna na najcięższe warunki drogowe: chroni ramę nie tylko przed rdzą, jest także odporna na zarysowania. Szkielet roweru wykonano z tytanu, dzięki czemu będziesz miał pewność, że twój Nitride wyjdzie bez szwanku nawet z ulicznej stłuczki. Najprawdopodobniej twój rower będzie sprawny o wiele dłużej, niż twoje kończyny. Prędzej dopadnie cię reumatyzm niż połamiesz ramę Nitride.

Jeśli myślisz, że złoty rower będzie równie kosztowny co drogocenny kruszec – masz rację. Za Nitride przyjdzie ci zapłacić aż 10 tysięcy funtów szterlingów. Za taką cenę otrzymasz jednak sprzęt najwyższej klasy, pięknie wykończony i równie bogato wyposażony. Land Rover zamontował w rowerze m.in. tytanowy napęd XTR, hamulce tarczowe i bardzo wytrzymałe opony. Jeśli poszukujesz odrobiny luksusu połączonej z maksymalnym komfortem jazdy, ten sprzęt powinien przypaść ci do gustu.

Czytaj w TechTrendy.pl: Wojna gigantów - najciekawsze komputery

d4dn8fn

Podziel się opinią

Share
d4dn8fn
d4dn8fn